Blog

İzmir Araç Kiralama

İzmir’de Avantajlı Araç Kiralama Hizmetleri

5S Araç Kiralama firması olarak Ankara merkezli hizmetlerimizi İzmir araç kiralama ofisimiz ile sürdürmekteyiz. En kalabalık şehirlerimizden biri olan İzmir’de her türlü ihtiyacınıza yönelik uygun araç kiralama hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. İzmir, turizm amaçlı ziyaretlerin çok olduğu bir şehirdir. İzmir’e dışarıdan gelen misafirlerimizin daha kolay gezmesi ve İzmir’in her noktasını keşfetmesi için İzmir araç kiralama hizmetlerimiz ile profesyonel çözümler sağlıyoruz. İsteğe bağlı şoför hizmeti de veren firmamız, konforlu bir gezi fırsatı sunmaktadır.

Son model araçlarımıza her gün bir yenisini daha ekliyoruz. Hepsi 15.000 km’nin altında olan 500’den fazla araç filomuz ile hayallerinizde canlandırdığınız sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Araç kiralama sürecinin başından sonuna kadar kusursuz ve eksiksiz ilerlemesi için gayret gösteren firmamız, memnun kalacağınız kalitede hizmetler vermektedir.

Kusursuz Araç Kiralama Deneyimi

Müşterilerinin kusursuz araç kiralama deneyimi yaşamasına büyük özen gösteren 5S Araç Kiralama, web sitemiz ile çağrı merkezimizden kaliteli bir şekilde yararlanabilmeniz için teknolojiyi yakından takip ederek kendini sürekli yenilemektedir. Bu bağlamda, web sitemiz aracılığı ile yalnızca 3 adımda online araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli bir ekip ile hizmetlerini sürdüren firmamız, 7 / 24 canlı destek ekibi ile İzmir araç kiralama konusunda hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman 444 52 89 numaralı hattımızdan müşteri danışmanlarımıza ulaşarak araç kiralama konusunda her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Havaalanı araç kiralama hizmetlerimizde sizleri karşılayan personellerimiz, araç teslimini yaparak sizleri yormaz. Aynı şekilde, aracı teslim sürecinde de dilediğiniz yerden hizmet alabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi ile kusursuz araç kiralama çözümleri sunan firmamız, isteğinize bağlı olarak farklı hizmetler de sunmaktadır.

Uygun ek ücret dâhilinde olmak üzere, çocuk ve bebek koltuğu, navigasyon cihazı, engelli yolcu eklentileri ve özel şoför hizmetleri sunan 5S Araç Kiralama, konforunuz için her ayrıntıyı düşünmektedir.

Araçlarımızın tamamı kaskolu olup, düzenli bakımları yapılmaktadır. Müşteri talebi odaklılığına önem veren firmamız, hizmetlerimizden memnun kalmanız için her türlü ayrıntıyı düşünerek sizlere kaliteli hizmetler sunar. Firmamız ile araç kiralamanın avantajlarının farkına varmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz aracılığı ile bilgi alarak araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi